WSZYSTKIE

Olivia Business Centre - budynek Tower XIIp

Firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała aranżację biur OBC, ulokowanych na XIIp. budynku Tower.


Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim

Firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała prace sanitarne w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących, polegające na wymianie instalacji c.o. wraz z grzejnikami.
Multimarket JULA - Morski Park Handlowy

Prace obejmowały zarówno zaplecze jak i halę sklepową, wykonywane były przez całą dobę z użyciem wielkogabarytowych urządzeń, dźwigów.
Galeria Mistrza Jana

Firma P.H.U.P. "ARTEX" obecnie wykonuje roboty sanitarne, na obiekcie Galerii Handlowej Mistrza Jana w Węgrowie, w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji i oddymiania.
Olivia Business Centre

Olivia Point w Gdańsku to 9,6 tys. m2 powierzchni użytkowej - siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy AA. Jest to prestiżowa inwestycja, jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście.


Akademia Morska w Gdyni

Firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała roboty sanitarne, na Akademii Morskiej w Gdyni, polegające na wymianie instalacji centralnego ogrzewania i modernizacji węzła cieplnego w trzech budynkach kampusu uczelni.


Centrum Nanotechnologii PG

W okresie 2011 - 2012 firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała roboty instalacyjne w gmachu wydziału Nanotechnologii na terenie Politechniki Gdańskiej przy ulicy Narutowicza 11/12.
Strona:

1   2   3