UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Amber Tower

Firma P.H.U.P. "ARTEX" obecnie wykonuje roboty sanitarne na budynku Amber Tower w Gdańsku. Budynek ten położony jest nad brzegiem Motławy, przy ulicy Szafarnia.

Galeria Mistrza Jana

Firma P.H.U.P. "ARTEX" obecnie wykonuje roboty sanitarne, na obiekcie Galerii Handlowej Mistrza Jana w Węgrowie, w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji i oddymiania.
Olivia Business Centre

Olivia Point w Gdańsku to 9,6 tys. m2 powierzchni użytkowej - siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy AA. Jest to prestiżowa inwestycja, jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście.


Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

Firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała modernizacje, na obiekcie Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim.
Multimarket JULA - Morski Park Handlowy

Prace obejmowały zarówno zaplecze jak i halę sklepową, wykonywane były przez całą dobę z użyciem wielkogabarytowych urządzeń, dźwigów.
Akademia Morska w Gdyni

Firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała roboty sanitarne, na Akademii Morskiej w Gdyni, polegające na wymianie instalacji centralnego ogrzewania i modernizacji węzła cieplnego w trzech budynkach kampusu uczelni.


Biedronka w Gdańsku

W okresie 2011-2012 firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała kompleksowe roboty instalacyjne w obiekcie handlowym sieci "Biedronka" przy ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku.
Centrum Nanotechnologii PG

W okresie 2011 - 2012 firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała roboty instalacyjne w gmachu wydziału Nanotechnologii na terenie Politechniki Gdańskiej przy ulicy Narutowicza 11/12.
Muzeum Archeologiczne

W 2011 roku firma P.H.U.P. "ARTEX" wykonała prace związane z kompleksową wymianą instalacji centralnego ogrzewania w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku.